Search
25. 1. 2023.
EU projekt SUPREME - kroz medije-

SUPREME je projekt podrške državama članicama pri provedbi prostornog planiranja morskog područja (MSP-a) u istočnom Sredozemlju u kojemu sudjeluju partneri iz četiri države članice EU, a Hrvatski zavod za prostorni razvoj jedan je od partnera uz potporu Ministarstva graditeljstva i prostornoga uređenja. Od ostalih partnera u projektu sudjeluju nadležna ministarstva te istraživački instituti i sveučilišta iz Grčke i Italije, Regionalni razvojni centar Koper iz Slovenije te UNEP MAP i s njima vezani Centar za regionalne aktivnosti Programa prioritetnih akcija (PAP/RAC) iz Splita, dok je vodeći partner CORILA iz Venecije.
 
Sastanci i radionice kroz medije:

18.05.2018. DNŽ - Zamjenica Župana Žaklina Marević pozdravila sudionike skupa Supreme
18.05.2018. HRT - Hrvatski radio - Emisija zrcalo vremena - Projekt Supreme