Search
24. 1. 2023.
Otvorena izložba radova za rješenje prostora Ponte i Ribarnice u Portu

Otvorena izložba radova za rješenje prostora Ponte i Ribarnice u Portu

U utorak, 04. svibnja 2021. godine u Studentskom domu u Dubrovniku otvorena je izložba natječajnih radova za izradu urbanističko-arhitektonskog idejnog rješenja prostora Ponte i Ribarnice u Gradskoj luci Dubrovnik.

Otvorenju su prisustvovali župan Dubrovačko-neretvanske županije gosp. Nikola Dobroslavić, građani Dubrovnika, stručna javnost, Raspisivač natječaja, predstavnici Provoditelja, članovi ocjenjivačkog suda kao i neki natjecatelji.

Uvodne riječi dali su tajnik natječaja, ujedno predsjedenik Društva arhitekata Dubrovnik Božo Benić, potom predsjednica Ocjenjivačkog suda doc.dr.sc. Ivana Tutek, nakon čega je župan Dubrovačko-neretvanske županije gosp. Nikola Dobroslavić uz par prigodnih riječi otvorio izložbu.

Lokalne televizijske kuće i web portali popratili su događaj i objavili vijesti s otvorenja izložbe koje se mogu pogledati u nastavku:

Dubrovačko-neretvanska županija
Portaloko
Dubrovačkidnevnik
Dubrovnikpress
Dulist
Dubrovniknet
Liberoportal
Dubrovačka televizija