Search
29. 12. 2022.
Radni sastanak s Općinom Mljet za IDPPDNŽ
Dana 29.rujna 2017.g. u 08:30 sati, u prostorijama Dubrovačko-neretvanske županije, palača Ranjina, održan je sastanak s Općinom Mljet na temu Izmjena i dopuna prostornog plana Dubrovačko-neretvanske županije. Sastanku su nazočili Dragec Levak i Đivo Market za Općinu Mljet, Ivan Sršen za Vodu Mljet te izrađivač Plana Joško Cebalo i predstavnici Zavoda za prostorno uređenje DNŽ.

Dana 29.rujna 2017.g. u 08:30 sati, u prostorijama Dubrovačko-neretvanske županije, palača Ranjina, održan je sastanak s Općinom Mljet na temu Izmjena i dopuna prostornog plana Dubrovačko-neretvanske županije. Sastanku su nazočili Dragec Levak i Đivo Market za Općinu Mljet, Ivan Sršen za Vodu Mljet te izrađivač Plana Joško Cebalo i predstavnici Zavoda za prostorno uređenje DNŽ.