Search

 

 

Mediteranski dan obale - Sačuvajmo naše more


Mediteranski dan obale – Sačuvajmo naše more, održao se dana 25. rujna 2017. godine u Tivtu, Crna Gora.

Tema ovogodišnje proslave Mediteranskog dana obale je “Sačuvajmo naše more”.

Proslava dana obale, u suradnji Ministarstva održivog razvoja i turizma Crne Gore, Mediteranskog akcijskog plana u okviru Programa Ujedinjenih naroda za životnu sredinu (UNEP/MAP), Centrom za regionalne aktivnosti programa prioritetnih akcija (PAP/RAC) iz Splita i Javnog poduzeća za upravljanje morskim dobrom Crne Gore održan je u hotelu Regent Porto Montenegro u Tivtu, pod pokroviteljstvom predsjednika Crne Gore, Filipa Vujanovića.

Također su izložili svoja iskustva direktorica Ministarstva zaštite životne sredine i regionalnog razvoja Latvije sa temom Planiranje namjene mora: iskustvo HELCOM-VASAB te Predsjednica MO Silba sa temom Otpad u moru: iskustvo otoka Silbe. 
Proslavi su nazočili djelatnici Upravnog odjela za zaštitu okoliša i prirode Dubrovačko-neretvanske županije i djelatnici Zavoda za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije.

 


 < natrag