Search

Radionica „Registar brownfield područja u Republici Hrvatskoj“

Radionica „Registar brownfield područja u Republici Hrvatskoj“, u organizaciji Hrvatskog zavoda za prostorni razvoj i Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja, održala se 12. listopada 2018.g. u Splitu.

Predstavljen je projekt uspostave Registra i rad s računalnim rješenjem za unos, objavu i pregled brownfield područja, kao i rad sa geoportalom. Nositelj izrade Registra je tvrtka KING ICT.

Radionica je namijenjena stručnjacima iz zavoda za prostorno uređenje županija, predstavnicima lokalne i regionalne samouprave te razvojnih agencija koji se žele upoznati s projektom i/ili će raditi na unosu podataka u Registar.

Radionici su prisustvovali i djelatnici Zavoda za prostorno uređenje Dubrovačko-neretvanske županije; Ivan Lukačević-Verenac i Daniel Jokić.
 

<natrag...